Dj Siki - České Budějovice

I´m
Párty, Dance, Oldies, Karaoke DJ
Moderator, Composer, Speaker, Musician, Singer

Kdo jsem? můj životopis DJ's

Můj DeeJayský životopis
Začal jsem hrát v červenci roku 1997, to bylo krátce po ukončení mého studia na Střední zemědělské škole v Českých Budějovicích. Tenkrát mě oslovil můj spolužák ze SZEŠ, který dělal vyhazovače v Třeboňské diskotéce Beseda. Vypadl jim DJ a on řekl majiteli, že má kamaráda, který je blázen do muziky a má hodně CDček. Přijel k nám, dlouho mě nepřemlouval, sbalil jsem si kufr a už jsme byli v autobuse na Třeboň. Celou cestu mě uklidňoval – byl jsem trochu nervózní, že je to v podstatě malá diskotéka a že vše bude, po americku, OK! Přijeli jsme tam, diskotéka byla přímo na náměstí, byla dvoupatrová s několika bary a samozřejmě největší, možná jediná v Třeboni. Můj stres se tím mnohonásobně prohloubil. Vybalil jsem si fidlátka, během 5ti minut jsem byl seznámen s majitelem a s veškerou světelnou i zvukovou aparaturou, která se nikterak nepodobala mému kazeťáku doma. Ten večer jsem byl přesvědčen, že je toto má první a zároveň poslední diskotéka, hrál jsem hrozně. Když jsem se po té nešťastný svěřil lidem, že hraji poprvé, řekli mi někteří, že je to celkem dobrý. Přespal jsem u kamaráda a tím skončila má první zkušenost DJ.

Nedoufal jsem, že ještě budu hrát, ale oslovil mě přítel mé sestry, který dělal kuchaře v hospodě „Na Rychtě“ v Kamenném Újezdu u Č. B., že prý bychom tam mohli provozovat diskotéku. Souhlasil jsem, tou dobou už jsem měl nakoupenou aparaturu (mixážní pult Audiotools 8smi stopý, 4x repro po 200W, reciever Technics 2x 100W a cd přehrávač C.E.C.). Neměl jsem vlastní auto, tak si pro mě a mou aparaturu každý víkend jezdil majitel dodávkou. Diskotéku jsme pojmenovali „MEFISTO“ a dodnes mám z nostalgie schovaný doma jeden plakát, co jsme tenkrát vylepovali po městě. Hrál jsem tam 1 rok, po mě chvíli ještě někdo a nakonec se diskotéka zrušila úplně. Bavilo mě to tam, byla to dost dobrá zkušenost a místní lidé si na mě zvykli.

Potom následovalo pár soukromých akci a Silvestrů.

První si mě najal P. Klor (nábytek Klor Č. B. ), ten si mě nejdříve vyzkoušel při uzavřené akci firmy BOSH, konané na Výstavišti v Č. B. (Má největší vzpomínka – živé porno představení přímo přede mnou na pódiu, byl jsem ještě mladý na takové věci, takže mě tam celkem zkazili) Tam jsem se mu zamlouval, tak mě angažoval do hotelu Štekl, Hluboká nad Vltavou, kde jsem si dal Silvestrovské hraní pro skupinu českých a z větší části německých turistů.

Další rok sháněl kamarád mojeho kamaráda, někoho na silvestra k sobě do hotelu LUX, na nábřeží v Č. B. Tak jsem to zase vzal a byla to docela dobrá pařba, tam už jsem měl i gramofon (Philips) a pár světel. Aparatura se mi postupem času samozřejmě rozrůstala. (Nakonec jsem přibral ještě stroboskop, mlhostroj a zrcadlovou kouli s nasvětlovačkou).

Stálé hraní žádné, až mě jednoho dne oslovil majitel klubu Vagon v Č. B., který se o mně doslechl od mých známých. Tak jsem konečně po dlouhé době získal opět stálý flek.

Ve Vagon Clubu jsem strávil celý rok. Bylo to tam malé a po čase mě to tam přestávalo bavit, navíc když majitel chtěl celý večer, abych mu hrál Vondráčkovou. Těsně před Silvestrem (2003) mě ve Vagonu navštívil kolega DJ, který za sebe hledal záskok do nově otevřené diskotéky Citro (dříve Split), můj kamarád mu řekl, že jsem nejlepší a já to po 10ti vteřinovém přemlouvání vzal. Citro byla obrovská dvoupatrová diskotéka, moc se mi tam líbilo a ačkoliv jsem hrál od 9ti(pm) do 9ti(am), sklidil jsem obrovské ovace a to mě uspokojovalo. Okamžitě se mnou uzavřeli dohodu na pravidelné sobotní hraní.

V Citru jsem tedy začal řádit a současně jsem se ještě přes stejného kolegu dostal ještě do klubu Circus, kde jsem vzal pátky. Citro zavřeli kvůli stížnostem sousedů na hluk, před prázdninami 2004 a tak jsem zůstal hrát v Circusu (Suché Vrbné Č. B.). Tam jsem do dnes, celkem se mi tam líbí, jsou tam tanečnice u tyče, občas nahoře bez (pochopte, jsem chlap) a chodí sem starší věková skupina lidí, tím myslím non 15ctky, nýbrž 20 let a výš.

Jsem rád, že jste si přečetli příběh DJ z Českých Budějovic, doufám, že Vás alespoň trochu zaujal a pokud ne, nedoporučuji ho číst znovu.

O dalších aktualitách budu informovat

PS: Na Silvestra 2004/2005 jsem si zahrál pro uzavřenou skupinu Němců (zájezd) v rekreačním středisku „Nový dvůr“ u Týna nad Vltavou. Bylo to celkem záživné.
DJ. SIKI 14. 2. 2005 (sv. Valentýn)


14. 03. 2005 10:28
Uskutečňuji nový záznam z důvodu výskytu nových faktů. Končím s hraním v Cirkusu

Ahoj všichni. Životopis bude mít zřejmě další pokračování. V červenci (2005) jsem hrál v diskotéce „AMNESTIE“ v Č.B. Tu však po prázdninách zavřeli, z důvodu silné konkurence, hlavně znovu otevřené nejznámější diskotéky „LUCERNA“.
2. 11. 2005 9:34

Zatím je to vše a až bude něco nového, dám hned vědět.
Siki 19.1.2006

Silvestr 2005/2006 jsem si odehrál v disko POHODA-Kájov (u Č. Krumlova). Celkem dobrý akorát je to na vesnici, tozn. Celý večer Kabát, Tři sestry, D. Landa apod. takže hudba co mě neoslovuje
6.6.2006

Výskyt nových faktů = nový záznam (už se z toho stává spíš deník). Nyní hraji v Branišově u Českých Budějovic (pátky), celkem dobrý, ale málo taneční a techno muziky tááááák zatííím.

7.4.2006
Akce narozeniny, odehrála se na Vltavě v Č. Budějovicích (myšleno sídliště, né řeka), Byly to narozky ééééé, Jitka a příjmení (je to ostuda) si nevzpomenu. Bylo to mooooc fajn, dal jsem to i s video projekcí což mám rád. Mělo to jen jednu drobnou nepatrnou mizivou chybičku a to, že při odjezdu když jsem teprve vycouvával z parkoviště, mě zastavili cajti, fízláci, prostě chlupatý a dali mi, vlastně já jsem jim musel dát, nevím proč se říká dali mi, když to je naopak, tak tohle mě vážně štve!!!! Dostal jsem, no a je to tu zas, oni dostali 6000 ,- což zabolelo mou peněženku. Pak stonala chuděra. KONEC!

8.5.2006
Tak tuhle akci jsem odehrál v Karlových varech a šlo o společné třicátiny mojí ženy a jejích kamarádek, tak nějak to mají + - měsíc skoro nastejno, tak to sfoukli v jednom. Bylo to dost zábavný a přiznávám, že jsem si to užil taky.

27.ledna 2007
jsem hrál na speciálním Saleziánském plesu, byl to celkem nářez, fotky jsou samozřejmě v sekci Fotogalerie :-)

2.3.2007
Maškarní ples nebo bál nebo co to vůbec bylo, každopádně děsná sranda, fotky z téhle akce snad ani nejsou uveřejnitelné, takže žádný v galerii nejsou. Navíc jsem tam fotil jen přes mobil a to je kvalita -1. Jooo akce proběhla v obci HLAVATCE, je to kdesi po cestě z Budějic do Písku :-)

24.srpna 2007
jsem opět hrál v Hlavatcích na padesátinách. Bylo dost hustý, věkový průměr osazenstva 60 let :-) hudba: dechovka, klasika, dechovka, oldies, dechovka, rock, dechovka, dechovka, dechovka, dechovka, pop, dechovka. Takže podle toho mě to i bavilo :-)
Pic!

8.9.2007
Svatba. Místo konání: Šindlovy dvory u Č.B. Čas od 4 do až šli všichni spát :-) Bylo to dobrý, vdávala se Šárka a brala si Dana. Rovnou jsem se s nimi domluvil, že jim zahraji taky u rozvodu.

9.11.2007
Zase hlavatce tentokráte 40cátiny Gumpíkovo staršího bráchy. Bylo to docela dobrý, dokonce jsem se i chvílema bavil :-) Jo a to je extrém, bylo to poprvé, co jsme to nehledali víc jak hodinu, tentokrát jsme akorát přejeli odbočku na Sedlec a otáčeli jsme se skoro ve Strakonicích nazpátek.

Caribic Novosedly u Č. Krumlova 23.11.2007
Celkem pěkná discotheque, akorát, že si tam nešlo kam sednout a tak jsme tam s Peťou (můj kámoš z Třeboně, kterej vyrazil se mnou) 8 hodin stáli jak na hanbě :-) Pravděpodobně tam dám letošního Silvestra.

15.12.2007 Café Bar, Bechyně
Moc fajn lidi, dobře se tam hrálo, jediné mínus: mooooooooc daleko to být :-) a musel jsem tahat svojí aparaturu, takže auto až po střechu naložený sound krámama a světlama :-) zdárec.

Ples Saleziáni 26.1.2008
Bylo to na Vltavě v kulturáku, plnej sál lidí takže moc prímová akce :-) Za rok se mnou můžou zase počítat, zdáreeec!

Branišov narozeninový mejdan 2.2.2008
Vzhledem k tomu, že jsem den před tím vstával v 5 ráno a šel spát v 1 tak se mi tam ani moc nechtělo, ale nakonec jsem to vydržel. Jeden mladík slavil dvacítku a jakási pěkná slečna pětadvacet. Jdu si lehnout dobrou noc.

9.2.2008 Café Bar, Bechyně
Opět známý bar a opět nevýhoda: mooooooooc daleko to být :-) a musel jsem tahat svojí aparaturu, takže auto až po střechu naložený sound krámama a světlama :-)

29.2.2008 Hlavatce - Maškarák
Dost dobrý, plno lidí se chtíčem bavit se a smát. Až budu mít chvíli čas, tak dám fotky do galerie. Pořídil jsem tam zajímavé snímky :-)

01.12.2008 Rádio ICM - Pořad Techno Internát
Ahoj, dlouho jsem už nic nenapsal do svého web-deníčku. Moderuju pořad Techno Internát v Krumlovském rádiu ICM. Deník už nepíšu, protože mě to neba a taky mám nějak málo času. V rádiu je to fajn, pouštím tam taneční novinky, který se chystají co nejdřív na diskotéky. Takže si určitě nalaďte každou sobotu od 16:30 www.radioicm.cz :-) Těším se na vás (písničky na přání jsou samozřejmostí). Jinak na silvestra budu hrát někde u Trhových Svinů, tak možná sem pak hodím referátek :-) Pic, pa pa, páček shledáček a mějte se famfárově!!!

Svatby:
7.8.2009 Jsem hrál na svatbě Saši z Č.B. dost dobrá akce

28.8.2009 hraju na svatbě Petra z Třeboně (jména nerozvádím kvůli anonymitě)

12.9.2009 hraju v Plané na svatbě jistého pana Pavla, blíže nebudu specifikovat. Fotky as soon as possible! :)

OD ZÁŘÍ 2009 STARTUJI NA RÁDIU ICM www.radioicm.cz S NOVÝM POŘADEM "starý hity nejsou sh.ty ", PLNÝM TANEČNÍ ODIES SCÉNY LET 90S KTERÝ MŮŽETE POSLOUCHAT KAŽDÝ PÁTEK 17.00-19.00 HODIN! TĚŠÍM SE NA VÁS

Ahoj, máme květen 2010 a už pár pátků hraju v klubu "LA BOHEME" v Českém Krumlově, docela parádní nášup dance muziky :-) Tak samozřejmě všechny zvu.
V rádiu ICM stále pátečně působím, do toho občas nějaké hraní na maturácích a 24.4.2010 jsem si zahrál oldies akcičku v Kulturáku - BOROVANY.

Máme 26.7.2011 a já mám zítra narozeniny. Bohužel jsem už tak stár, že nemohu napsat kolikáté :-D
Odehrálo se mnoho akcí a já neměl ani čas to zaznamenat (nebudu se vymlouvat ani chuť nebyla).
Poslední co si pamatuji je "VELKÁ RÁDIOVÁ DISKOTÉKA RÁDIA ICM v Pappatorii, v Č. Budějovicích, kde jsem působil jako DJ" to proběhlo 16. 7. 2011
a potom jsem zahrál novomanželům Tichým, na jejich svatbě, konané 25.6.2011 v restauraci "U ZELENÉ RATOLESTI". Bylo to v opačném pořadí, ale snad to nevadí, musel bych to přepsat a měnit kontext vět :-D

Je 26.9. 2011 a máme tu další události :-)
9.9. 2011 jsem hrál na svatbě Petry a Petra, mooc hezký pár.

Jinak stále působím každý pátek v rádiu ICM a od 30.9.2011 hraji v disko komplexu LUCERNA, pátky na oldies scéně, tak se tam na vás těším.

Další parádní akce rádia ICM se uskutečnila v prosinci 2011, v disco La Boheme v Č. Krumlově, kde jsme se s kolegy pořádně vyblbli :-)
a opravdu to stálo za to.

Silvestr 2011 jsem zahrál ve sportovní hale v Č. Budějovicích v Edenu. Šáňo, soutěže a karoke show jely na plné gule,
takže opět klasika a spousta srandy s ohňostrojem. Tímto všem co dorazili, děkuji za atmosféru a účast. Ahoj!

Ahoj všichni věrní čtenáři, nestíhám psát tento deníček, takže v rychlosti co se vše událo: Svatba zdravotní sestřičky a bratra z nemocnice v Č. Budějovicích, která se konala v nějakém zapadákově (1 barák zrovna hospůdka se svatebčany) v okolí kaplice. Datum si nepamatuju.

13.6. 2012 Další svatba v hotelu RŮŽE v Č. Krumlově, hrál jsem tam Američanům. Docela fajn akce a příjemní lidé.

Netradiční svatba 22. září 2012, oddávající Juraj Thoma, oddával svatebčany na louce ve stromovce Č.B. Všichni včetně nevěsty přišli v maskáčích a s kuličkovými sapíky v ruce :-) Zhodnocení akce - SUPER :-)

Další hraní na svatbě dne 10.8.2013 v Schindlových Dvorech u Č. Budějovic, v Mlýnské stodole. Výbornej odvaz, muzika současná taneční, dle mého gusta, tak jsem se dooost vyřádil .-) Všechny zdravím a těším se na září na svatbu do Krumlova.

6.3.2015 Moc mě mrzí, že už nepíšu svůj deníček, ale je toho moc, hodně práce, samozřejmě i spoustu hraní hlavně na svatbách. Už těžko dám dohromady, kde jsem všude působil za rok 2014, kdy jsem se na svém webu odmlčel, ale chci dát o sobě vědět, že jedu pořád dál, pořád pryč a pořád víc :-D Na letošek na léto už mám naplánovaných několik hudebních akcí, tak se budu snažit zapsat sem nové poznatky. Zatím se mějte všichni famfárově a pic.


Další svatba a jedna policejní akce v roce 2017, jen pro doplnění, že jsem stále na scéně :-)

Tak rok 2018 je opravdu plodný, první akce svatba v Halámkách (25.5.2018), kde se pařilo do rána, byla luxusní a hned druhý den narozeninová párty v Dubičném (26.5.2018), taky paráda, jak jinak :-) Fotky a další info dávám na: https://www.facebook.com/djsiki.cz/

A jedeme dál, 2.6.2018 svatba v Hotelu Zámeček, povedená, pařilo se opět do pozdních ranních hodin :-) Hlavně skvělí lidé a zábava nebrala konce, vystoupila živě kapela KISS :-), fotky jsou taktéž na www.facebook.com/djsiki.cz

Hned následující víkend 9.2.2018 jsem hrál svatbu ve Slověnicích, kde nejlépe pařili děcka s maminkama. Ostatní hosté se naplno rozjeli po západu slunce, kdy začala být tma a zima. Jelo se jak jinak než do rána bílého :-D

23.6.2018 se chystám na akci do Písku, ihned po skončení dám podrobné info a fotky na FB - www.facebook.com/djsiki.cz
Navazující záznam: Svatba v Písku opět luxusní, venku sic zamračeno, však slunko na 2min. 37sek. vylezlo a usmálo se do kraje :-D

Sraz vojenských veteránů 27.7.2018 Prachatice, bezvadná akce, účastnil se i pan starosta města :-)
Pařilo se jak jinak než do rána, fotky jdu přidat právě teď!

Svatba 18.8.2018 U špačků
Místo konání sice v Č.B., akorát jsem tou dobou byl na školení v Lipnici nad Sázavou, takže 4h. vlakem do Budějc, na svatbu a v neděli 4,5h. zpátky do Lipnice.
Svatba za to ovšem stála, byli tam skvělí lidé, dokonce jsem musel hodinku a půl nastavit hrací dobu :-D

Svatba 24.8.2018 Hotel DIAMANT - Hluboká.
Jednalo se o Rakousko-Slovenskou svatbu a jak jinak než parádní odvaz!!! Přestože jsem měl zákaz hrát německy a česko-slovensky, dali jsme to na jiné zahraniční pecky, jak když plyne voda.

Tak páteční akce (19.10.2018) v Calypso Vimperk se moooc povedla, hráli jsme trance, house a hardstyle.
Lidi pařili jako blázni na LSD a jeli jsme do plnejch :-D
Ve 4 ráno chtěli ještě přidávat tracky.
Narváno bylo až ven, tak zase příště, dám vědět až se tam budu chystat, pic!

Narozeninová akce 1.12.2018, padesátiny, se hooodně povedla.
Trdlovalo se do 3 ráno :-D

Ve čtvrtek vánoční párty SPŠ Stavební. Párty pro pedagogický sbor.
Jelo se od 12 odpoledne, dlouho do noci :-)

Velká párty už tuto sobotu 23.3.2019 na Srubci u Č.Budějovic.
Hraje a zpívá: DJ SIKI

Report 25.3.2019: Sobotní párty pecka, dnes to ještě musím dospat v práci.

27.4.2019
Zdravím všechny věrné čtenáře tohoto deníčku :-)
přináším nový report o krásné svatbě, konané na Hluboké v loveckém zámečku (obřad, tam jsem hrál zamilované písničky)
a pokračování odpolko na Hosíně v KDčku (tam už jel aj europop :-D ). Takže pařba tradičně do rána!
Mějte se famfárově, brzy na viděnou. Další plánovaná akce je koncert studentských kapel,
28.5.2019, kde hraju jako poslední na afterparty.

28.5.2019 koncert studentských kapel - hooooodně vydařená párty, squellé publikum.
Po 22 letech, co už hraju, jsem byl lehce nervózní, páč jsem dlouho nehrál pro lidičky, které znám, leč jen pro cizí.
Ale všichni, kdo tam dorazili byli suproví a nálada goes Up Up Up! Fotky z této akce jsou v galerce v sekci č.12
Tak čau a příště zase všichni!
Váš SiKi :-D

15.6.2019 na Martinském mlýně (Hrádek u Trhových Svinů), krásná svatba Amálky a Radka,
na místě jako vystřiženém z pohádky :-D
Na této akci jsem si uvědomil, kolik krásných míst díky DJingu navštívím.
Navíc předchozí den (14.6.) jsem hrál firemní párty (teambuldingový večírek) taky
na starém mlýně na Svachovce. Fotky opět v galerii :-)

A jeto tady! Můj dávný kamarád Radek, (bývalý soused, seznámili jsme se,
protože jediní jsme měli stejný auto Renault laguna), se konečně rozhoupal
a po asi 10ti letém vztahu s 5 ročným synom mi zavolal co dělám 27.7. Tak mu říkám,
že ten den slavím narozky, ale co bych neudělal pro Radečka, zabombili jsme mu nejdřív
na zámku Červená lhota a potom se mejdan přesunul na odpoledne/noc do Veselí nad Lužnicí.

Další chystané akce jsou Koncert studentských kapel II. - září
Firemní párty - září
Svatba Alči - listopad

Firemní párty 14.9. se vydařila, pivovar Kněžínek vaří dost dobrý pivko :-)
Fotky samo v galerce :-)

Sobota 20.9. neplánovaná akce, celkem na rychlo, ale měl jsem čas tak jsem dal svatbu
na Hosíně :-) Škoda, že ani nevím jména novomanželů, ale měli to mooooc hezký a díky za
výslužku, která mi zabezpečila snídani na neděli i pondělí :-D

BESEDA CB - Vánoční "mejdan podle plánu" 18.12.2019
240 lidí, nastavovali jsme půl hoďky navíc, pařilo se jako o život :-D
hezký svátky všem co dorazili!

ÚT, 18. 2.2020
Beseda volume 4
Tato akce se bohužel odpískala, vlezla nám do ní Koronka vajruss :-/

Když nám zavřeli Besedu, tak jako náhradu jdu mícha Korona Live Mix,
bude nasdílený na m=m fejsu :-D
Dám do toho maximum

Je to možná trochu s předstihem :-D
Silvestr 2020 DJ Siki v Kašperkách, všichni jste zváni!

4.7.2020
Ahoj, tak dnes svatba v Dubném, těším se, určitě to tam rozjedeme do plenjch :-D
hraje a zpívá, jako vždy DJ Siki

Nakonec je to v Čakovci, na krásné biofarmě/penzion,
Svatba 4.7. se mooooc povedla :-)
Novomanželům Hadravovým vše nej!
Předcházel tomu smutný příběh, kdy jsem přišel při totálce o auto
a tohle byla moje první akce, kam jsem jel i s aparátem hrát taxíkem,
snad to bylo ponejprv a naposled :-)

Další krásná svatba v krásné datum 8.8.
:-D
Zablbli jsme tam jak se patří
váš Dj Siki

16.9.2020
Tak tento pátek na hradě Zvíkov,
velká párty v podhradí 😃
DJ Siki

Tak za pár hodin to vypukne, dnes přesně v 18:00 Hrady.cz Zvíkov 🙂
DJ Siki se na vás moooc těší

25.9.2020
Na Zvíkově pecková akce,
jelo to jako o život (klasika:-D )
už se těším na Silvestra v Kašperských horách
váš DJ Siki

7.12.2020
:-(
Silvestrovská párty v Kašperských horách je z důvodu COV19 zrušena
:-(
Doufám, že se tam potkáme v roce 2021

26.04.2023
Zdravím všechny své fanoušky i nově příchozí,
stále žiju, stále hraju, ale nezbývá moc času na zápisy do DJ deníku.
Poslední povedená akce v Zelené Ratolesti, 70tiny. Fotky přidám do fotogalerie :-)

27.5.2023 Jedna menší svatbička venku, trochu jsem zapomněl na teplé oblečení a vyrazil jen v tričku, poté co padla 10. hodina a s ní 8°C tak bylo zle :-D Ale žiju a hraji dál k tanci i polechu :) Páček shledáček v další kapitole.

3.6.2023 Další kapitola na sebe nenechala dlouho čekat a nacházíme se v Ořechovém dvoře u Písku, milí lidé, krásná svatba, jako z pohádky, pac a pusu novomanželům!

16.9.2023 Parádní narozeninová oslava v Třeboni na náměstí, tutoví lidi, pářka jak bejk.

21.10.2023 Jízda jak sviňa na dokopné v Ledenicích! Fotky v galerii 14.

Dj Siki - České Budějovice - Copyright DJ Siki 2000 ©